Firma XDEFT  oferuje wiele ciekawych rozwiązań dla systemu enova365

Wysyłka JPK z systemu enova365

25 lutego mija termin wysyłki pierwszego pliku JPK_VAT dla małych i średnich przedsiębiorstw. Od 1 stycznia 2017 r. wszystkie małe i średnie przedsiębiorstwa objęte są wymogiem wysyłki comiesięcznych sprawozdań z ewidencji VAT na bramkę Ministerstwa Finansów.
Od 1 stycznia 2018 roku wymóg ten obejmie już wszystkich przedsiębiorców w Polsce. Niewywiązanie się z niego będzie skutkować odpowiedzialnością karnoskarbową.
enova365 zapewnia pełną obsługę przygotowania i wysyłki plików JPK do bramki Ministerstwa, wraz z możliwością sprawdzenia pliku przed jego wysłaniem. Funkcja ta jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników enova365, posiadających aktualną wersję systemu.
Zobacz jak wygląda wysyłka JPK z systemu enova365>

Zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania ERP od 2001 roku. Nasz wybór na system ERP enova padł po długich poszukiwaniach i próbach współpracy z wieloma innymi rozwiązaniami. System ERP enova oraz jego najnowsza odsłona do pracy w chmurze: enova365, jest obecnie używany przez ponad 7000 firm. Wdrażamy go od 2004 roku zdobywając kolejnych zadowolonych klientów. Byliśmy jedną z pierwszych firm, która zaczęła tworzyć własne dodatki do enova. Dzisiaj mamy pokaźny zbiór autorskich rozwiązań dedykowanych i współpracujemy z Partnerami sieci enova w całej Polsce dostarczając nasze rozwiązania i pomagając rozwiązywać nietypowe problemy.

aktualności

centrum pomocy technicznej

 
 

Pobierz TeamViewer w celu połączenia się z nami i uzyskania zdalnej pomocy.

 
 

Skorzystaj z formularza i wyślij do nas wiadomość.

 
 

tel: +48 33 812 32 30
fax: +48 33 816 47 66

Youtube

Facebook