Firma XDEFT  oferuje wiele ciekawych rozwiązań dla systemu enova365

Obsługa rachunku bankowego Raiffeisen bezpośrednio z enova365

Obsługa rachunku bankowego RaiffeisenKlienci banku Raiffeisen posiadający oprogramowanie enova365 mogą na bieżąco przeglądać aktualne dane na swoich rachunkach z poziomu systemu, bez potrzeby logowania się przez stronę www do banku. Udostępniona właśnie usługa webservice pozwalają na automatyczne importowanie i eksportowanie operacji między system bankowym a systemem finansowym (ERP).
Webservice umożliwia integrację systemu enova365 z systemem bankowości elektronicznej Raiffeisen. Pozwala kontrolować i wykonywać czynności na operacjach bankowych, bez logowania się do systemu bankowego. Użytkownik systemu enova365 może na bieżąco przeglądać aktualne dane na swoich rachunkach z poziomu systemu, bez potrzeby logowania się przez stronę www do banku.
Integracja z bankowością elektroniczna sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, a głównym beneficjentem będą osoby odpowiedzialne za realizację i przyjmowanie przelewów oraz rozliczeń na wszystkich etapach pracy z operacjami bankowymi. Integracja pozwala bowiem na redukcję czasu potrzebnego na wykonanie niezbędnych czynności, dzięki automatyzacji wymiany danych między enova365, a bankiem Raiffeisen.
Więcej informacji na temat webservise dostępne jest tutaj>
Wkrótce uruchomione zostaną usługi webservise z innymi bankami.

aktualności

centrum pomocy technicznej

 
 

Pobierz TeamViewer w celu połączenia się z nami i uzyskania zdalnej pomocy.

 
 

Skorzystaj z formularza i wyślij do nas wiadomość.

 
 

tel: +48 33 812 32 30
fax: +48 33 816 47 66

Youtube

Facebook