Poznaj enova365 i sprawdź co może ci zaoferować

System ERP, który zmieni Twój biznes!

enova365 to innowacyjny system ERP (Enterprise Resource Planning) umożliwiający kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. To elastyczne i skalowalne narzędzie, które może być dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań każdej firmy.
 
enova365 umożliwia integrację procesów biznesowych, finansowych i operacyjnych, zapewniając pełną kontrolę nad działalnością firmy. Dzięki temu narzędziu można zoptymalizować procesy i poprawić efektywność pracy, co pozwala na osiągnięcie większych zysków i wyższego poziomu konkurencyjności na rynku.
 
System oferuje wiele modułów i funkcjonalności, które umożliwiają kompleksową obsługę procesów biznesowych, w tym m.in. zarządzanie sprzedażą, zakupami, magazynem, produkcją, finansami czy kadrami. Dzięki temu systemowi można również monitorować wydajność i efektywność pracy, a także analizować dane i generować raporty, co pozwala na lepsze podejmowanie decyzji biznesowych.

#enova365 - CZYM WYRÓŻNIA SIĘ WŚRÓD INNYCH ERP?

ELASTYCZNOŚĆ

System enova365 występuje w trzech wariantach funkcjonalnych, aby lepiej dopasować go do potrzeb firmy

SZYBKOŚĆ

Szybszy obieg dokumentów i zarządzanie przedsiębiorstwem dzięki pełnemu zarządzaniu firmą z jednego miejsca

ROZBUDOWA

Działasz na modułach, których potrzebujesz, a dzięki autorskim dodatkom, masz możliwość integracji z zewnętrznymi systemami

Otwartość

enova365 działa na otwartym API, dzięki czemu umożliwia integracje z innymi systemami i lepszy obieg informacji

WYGODA

Nie narzuca rodzaju dostępu do systemu, oferując możliwość pracy lokalnej oraz w chmurze

Zgodność z przepisami

Jest najszybciej reagującym na zmiany w przepisach systemem ERP w Polsce, bez dodatkowych opłat

dopasowanie

Dzięki swojej elastyczności, enova365 pozwala na wprowadzenie znaczących usprawnień w różnych branżach, co potwierdzają przeprowadzone wdrożenia.

WSPARCIE

Korzystanie z pomocy Autoryzowanego Partnera enova365  to pewność profesjonalnego i zaufanego wsparcia oraz doradztwa

enova365 to bezpieczny i dynamiczny system ERP, który wspiera automatyzację i spełnia potrzeby użytkowników.

XDEFT - Autoryzowany Partner enova365

Od wielu lat jesteśmy Autoryzowanym Partnerem enova365, dzięki czemu doskonale znamy możliwości systemu i potrafimy dopasować go do nawet najbardziej wymagających potrzeb, aby wybrane możliwości modułu efektywnie pozwalały na zarządzanie procesami i ułatwiały firmie przepływ pracy.
Dodatkowo tworzymy swoje autorskie dodatki do ERP enova365, aby elastycznie odpowiadać na wysokie wymagania klientów. Nasz dział programistyczny dba o ich pełną integrację z systemem, jak i innymi rozwiązaniami

Moduły enova365 - poznaj bliżej możliwości

Moduł Finanse i księgowość to nowoczesne i ergonomiczne oprogramowanie dla księgowych, które umożliwia łatwe ewidencjonowanie deklaracji oraz sporządzanie sprawozdań bieżących i okresowych. Przyspiesza codzienną pracę i ułatwia zamykanie miesięcy i roku obrachunkowego. System pozwala na większą kontrolę jednego z najważniejszych obszarów funkcjonowania firmy.
Finanse i księgowość to elementy, które podlegają ciągłym modyfikacjom, zmianom prawnym. Dzięki ciągłym aktualizacjom systemu, Twoja firma jest zawsze gotowa na nadchodzące zmiany i zawsze zgodna z przepisami!

Moduł Kadry Płace i HR stanowi skuteczne narzędzie wspomagające zarządzanie zasobami ludzkimi w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do tysięcy pracowników. Dzięki dużej elastyczności w tworzeniu indywidualnych procedur oraz regularnym aktualizacjom zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa, moduł ten jest niezwykle istotny i wyróżnia się na tle konkurencji.

Dzięki enova365 możesz łatwo uporządkować wszelkie dokumenty związane z pracownikami, w tym dane personalne, umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, aneksy oraz zaświadczenia. Zautomatyzowany system pozwala na śledzenie zbliżających się terminów badań okresowych, wymaganych szkoleń oraz końca umów o pracę, co znacznie ułatwia zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie.

Moduł Sprzedaż i CRM to niezbędne narzędzie dla każdej firmy, która chce zwiększyć swoją sprzedaż i poprawić relacje z klientami.  Oferuje dużą elastyczność, co oznacza, że dostosujesz go do swoich potrzeb niezależnie od branży, w jakiej działa Twoja firma.

Dzięki modułowi Sprzedaż i CRM, firma zdobywa do szczegółowych raportów dotyczących historii kontaktów z konkretnym kontrahentem, co umożliwia łatwiejsze podejmowanie decyzji biznesowych. System pozwola także na analizowanie lejka sprzedażowego i dostosowywanie komunikatu do konkretnych grup klientów, co znacząco wpłynie na efektywność sprzedaży. Dodatkowo w module istnieje możliwość udzielania dostępu do zamówień Klientom, aby mogli sprawdzać swoją historię zamówień oraz pobierać faktury.

Moduł Handel i magazyn to kompleksowe narzędzie dla firm z różnych branż. Oferuje możliwość wystawiania dokumentów sprzedażowych i zakupowych, ewidencji zamówień oraz zarządzania magazynem. System posiada gotowe dokumenty sprzedaży dla różnych rodzajów transakcji.  Wszystkie dane związane z transakcjami firmowymi i kontrahentami są gromadzone w jednym miejscu, co ułatwia ich analizę i monitorowanie. Dzięki temu modułowi tworzenie przyjęć magazynowych i rejestrowanie kosztów jest szybkie i niezwykle proste. Dodatkowo, automatyzacja procesów handlowych pozwala na zwiększenie efektywności pracy, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy dla firmy.

Moduł Procesy umożliwia organizację przepływu pracy w firmie poprzez automatyzację operacji biznesowych oraz uporządkowanie zadań przypisanych do poszczególnych użytkowników w odpowiednie procesy, niezależnie od obszaru, na którym firma się skupia.

Jeśli Twoja firma dynamicznie się rozwija i wiele procesów jest ze sobą powiązanych, twoim rozwiązaniem będzie enova365 i narzędzie Workflow, które wspiera efektywne zarządzanie przepływem pracy. Ten system łączy informacje pochodzące z różnych działów organizacji w jednym miejscu, co ułatwia koordynację działań i zapewnia płynny przepływ informacji.

Moduł Business Intelligence sprawia, że dostęp do danych staje się jeszcze prostszy! Dzięki niemu dużo szybciej sprawdzisz statusy realizowanych w firmie procesów.

Możliwość dowolnego definiowania wskaźników efektywności (KPI) pozwala na szybkie i łatwe monitorowanie postępu pracy w firmie oraz na bieżąco analizowanie realizacji postawionych celów. Możesz także na bieżąco śledzić stan nadgodzin pracowników czy etapy realizacji projektów. Dodatkowo, BI pozwala na porównywanie wartości sprzedaży w określonym czasie, co umożliwia podejmowanie szybkich i trafnych decyzji w zakresie działań marketingowych. Z enova365 uzyskasz kompleksowy obraz sytuacji w firmie i z łatwością zarządzisz jej rozwojem.

Moduł Projekty i usługi to niezbędne narzędzie dla każdej firmy, która planuje i kontroluje realizację projektów. Dzięki niemu możesz w prosty i skuteczny sposób zarządzać budżetami oraz harmonogramami projektów. Moduł pozwala na gromadzenie wszystkich informacji w jednym miejscu, co usprawnia organizację pracy i pozwala na efektywną kontrolę kosztów. Z tym modułem usprawnisz obieg dokumentów, zyskasz kontrolę nad terminowością projektów oraz dużo łatwiej zrealizujesz obraną strategię.

Moduł Produkcja to kompleksowe rozwiązanie dla firm zajmujących się produkcją. Moduł ten pozwala na pełne zarządzanie procesem produkcyjnym, od definiowania technologii po kalkulowanie kosztów produkcji i generowanie dokumentów oraz bilansów surowców dla danego zlecenia. Dzięki temu można skutecznie planować produkcję, kontrolować koszty oraz optymalizować procesy. Dodatkowo pozwala na bieżąco monitorować proces produkcji oraz generować raporty, co umożliwia szybką reakcję na ewentualne problemy. Dzięki temu modułowi zyskujesz pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym i efektywnie zarządzasz swoją firmą.

Działaj jak ci wygodniej

Program enova365 Multi

Każdy z nas chociaż raz musiał w domu dokończyć coś, co zaczął jeszcze będąc w pracy. Albo jadąc samochodem pojawiła się myśl, że pewne dokumenty trzeba koniecznie sprawdzić. A ile razy będąc poza firmą zadzwonił do ciebie klient z niecierpiącym zwłoki pytaniem?

W każdej z tych sytuacji pomoże ci wersja Multi enova365! Dzięki temu rozwiązaniu możesz korzystać z systemu wszędzie, gdzie tylko masz ochotę – za pomocą każdego urządzenia, które ma dostęp do przeglądarki. Nie musisz używać pulpitów zdalnych, czy VPN, ponieważ wszystkie operacje wykonasz online, a dane będą na bieżąco aktualizowane.

enova365 Multi to nic innego jak okienkowa wersja programu przeniesiona w całości do przeglądarki internetowej. Ta sama funkcjonalność szybciej i wygodniej. W każdym miejscu i z każdego urządzenia!

Dowiedz się więcej o systemie na stronie producenta.