Pomagamy zwiększać efektywność firm!

Wdrożenia ERP enova365

Bielsko-Biała, Śląsk, małopolska

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w wdrażaniu systemów ERP od 2001 roku. Po długich poszukiwaniach i testowaniu różnych rozwiązań, zdecydowaliśmy się na system ERP enova365. Ten system cieszy się ogromnym zaufaniem i jest używany przez ponad 17 500 firm.

W XDEFT wdrażamy enova365 od 2004 roku, zyskując w tym czasie wielu zadowolonych klientów. Jesteśmy dumni z faktu, że byliśmy jednymi z pierwszych firm, które zaczęły tworzyć własne, autorskie dodatki do enova365. Obecnie posiadamy bogaty zbiór dedykowanych rozwiązań, dopasowanych specjalnie dla tego systemu. Współpracujemy również z Partnerami sieci enova365 na terenie całej Polski, dostarczając nasze rozwiązania i pomagając w rozwiązywaniu nietypowych problemów.

Jesteśmy pewni, że nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza i autorskie rozwiązania pozwolą Twojej firmie skutecznie wdrożyć system ERP enova365 i zoptymalizować swoje procesy biznesowe.

Doskonale rozumiemy, że każde przedsiębiorstwo jest inne, dlatego tworzymy

Autorskie dodatki do systemu enova365

Dodatki wspomagające zarządzanie firmą

Dodatki enova365, wspierające zarządzanie firmą obsługują proces zarządczy w przedsiębiorstwie.

Dodatki wspomagające integrację sklepów

Dodatki enova365 integrują sklepy internetowe z systemem ERP, dzięki czemu ułatwiają proces sprzedaży.

Dodatki wspomagające obsługę magazynu

Dodatki wspierające obsługę magazynu umożliwiają pełne zarządzanie zapasami, zamówieniami i logistyką w magazynie.

Wdrożenie systemu informatycznego w firmie to proces, który wymaga odpowiedniej wiedzy i podejścia.

Proces Wdrożenia Systemu enova365

01

Analiza przedwdrożeniowa

Wdrożenia ERP enova365 rozpoczynamy od przeprowadzenia analizy wstępnej, aby dokładnie zrozumieć oczekiwania Twojego przedsiębiorstwa. W XDEFT, wspieramy Cię na każdym etapie, pomagając ustalić, jakie funkcje i rozwiązania informatyczne najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Poprzez analizę i konsultacje, tworzymy spersonalizowany plan działania, który pozwoli na maksymalne wykorzystanie potencjału systemu enova365. Wspólnie ustalamy bezpieczny harmonogram prac, który umożliwi sukcesywne wdrażanie systemu i dostosowanie go do specyfiki Twojej firmy.

Naszym celem jest zapewnienie Ci płynnego przejścia na nowy system, minimalizując zakłócenia w działaniu firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, możesz mieć pewność, że enova wdrożenie zostanie przeprowadzone skutecznie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, umożliwiając płynną integrację rozwiązania w codzienną działalność Twojego przedsiębiorstwa.

Wdrożenia ERP - 1 Analiza przedwdrożeniowa

02

Konfiguracja rozwiązania

Oferujemy pełny zakres usług wdrożeniowych zarówno w konfiguracji i obsługi modułów programu, jak i w całym przygotowaniu zaplecza technicznego, sprzętowego. W trakcie konfiguracji wdrożonego systemu pomagamy w dostosowaniu i zoptymalizowaniu funkcji do potrzeb każdego z użytkowników. Obsługujemy również przeniesienie danych z poprzednich systemów informatycznych. Pomagamy w podniesieniu efektywności obszaru działania firmy przez prawidłowe wykorzystanie wszystkich dostępnych przez program środków. Chcemy, aby system enova365 spełniał Twoje wymagania i wspierał osiąganie celów.

Wdrożenia ERP - 2 Konfiguracja rozwiązania

03

Szkolenia powdrożeniowe

Oferujemy szkolenia przedwdrożeniowe, które są integralną częścią procesu wdrażania systemu enova365. Naszym celem jest pogłębienie wiedzy pracowników na temat funkcjonalności systemu oraz umożliwienie im pełnego wykorzystania wszystkich możliwości, jakie oferuje ten program. Jako wdrożeniowiec ERP, wiemy jak ważne jest odpowiednie poznanie systemu.

Szkolenia prowadzimy na poszczególnych etapach prac, aby dostarczyć kompleksową wiedzę związana z danymi modułami. Przeprowadzamy szkolenia grupowe, które mają na celu zapoznanie uczestników z ogólnym działaniem programu oraz dostarczenie podstawowej wiedzy dotyczącej jego funkcjonalności. Ponadto, oferujemy również szkolenia indywidualne, które pozwalają nam dokładniej zrozumieć potrzeby i wymagania poszczególnych stanowisk w firmie. Dzięki temu możemy opracować spersonalizowane podejście i kierunkowe działania w poszczególnych modułach systemu enova365.

Nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają głęboką wiedzę na temat systemu enova365.

Wdrożenia ERP - 3 Szkolenia powdrożeniowe

04

Wsparcie powdrożeniowe

W trakcie rozpoczęcia prac na nowym programie proponujemy Państwu również system wsparcia powdrożeniowego. Korzystając z wiedzy naszych konsultantów w szybki i kompetentny sposób udzielamy pomocy w nurtujących kwestiach. Pomoc z naszej strony pomaga w wejście normalny tryb pracy z programem enova. Dostarczamy również wsparcie w formie dokumentów instruktarzowych, opisowych które dostarczane w formie PDF pozwalają na trwałe zachowanie materiałów szkoleniowych oraz poszerzanie wiedzy w dowolnym dla Państwa momencie.

Wdrożenia ERP - 4 Wsparcie powdrożeniowe

referencje

Sprawdź, jak wdrożony system enova365 pomógł polskim przedsiębiorstwom!