Oddaj swoją infrastrukturę w pewne ręce

Outsourcing IT

Outsourcing IT to usługa, która umożliwia Twojej firmie skorzystanie z wysokiej jakości usług informatycznych, bez konieczności zatrudniania wewnętrznych specjalistów. W ramach naszej oferty zapewniamy pełną gamę usług IT, które w pełni odpowiadają potrzebom Twojego przedsiębiorstwa. Możesz nam powierzyć takie zadania jak administracja systemami, wsparcie użytkowników, zarządzanie sieciami, wdrażanie i utrzymanie oprogramowania, a także implementację systemu ERP.

Korzystając z outsourcingu IT, Twoja firma może skupić się na głównej działalności, pozwalając nam zająć się całym zapleczem informatycznym. Oznacza to, że nie musisz martwić się o rekrutowanie i szkolenie specjalistów IT, ponieważ nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się tym za Ciebie. Masz pewność, że Twoje systemy będą działać sprawnie i bez zakłóceń, ponieważ nasi specjaliści są dobrze zaznajomieni z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i będą skutecznie zarządzać Twoimi infrastrukturami informatycznymi.

Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług, aby zwiększyć efektywność i konkurencyjność swojej firmy!

outsourcing it - XDEFT Bielsko-Biała

Outsourcing IT Bielsko-Biała

Outsourcing IT w Bielsku-Białej to usługa, która zapewnia przedsiębiorstwom z tego regionu możliwość skorzystania z zaawansowanych usług informatycznych, powierzając je zewnętrznemu dostawcy. Dzięki outsourcingowi IT, firmy w Bielsku-Białej mogą skoncentrować się na swojej głównej działalności, jednocześnie mając pewność, że ich zaplecze informatyczne jest w dobrych rękach.

Możemy obsługiwać informatycznie Twoją firmę!

Pod swoją opieką mamy wiele przedsiębiorstw ze zróżnicowanych branż. Doskonale radzimy sobie z każdym systemem i środowiskiem, dzięki czemu otrzymujesz pewność, że powierzając nam obsługę It nie pojawią się problemy, które zatrzymają lub utrudnią pracę twojej firmy!
To nie są tylko puste słowa, lecz pewność i doświadczenie, którymi wesprzemy twój biznes!

Obsługa informatyczna firm, outsourcing IT śląsk

Zakres usług outsourcingowych

Wsparcia udzielamy zdalnie lub z dojazdem do twojej firmy! Wszystko zależy od natury problemu i twoich wymagań.

Nasza oferta pozwala Twoim pracownikom mieć dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu mogą efektywniej pracować i korzystać z narzędzi, które usprawniają ich codzienne zadania. Nasz zespół stale monitoruje i aktualizuje systemy, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

Outsourcing IT to rozwiązanie, które pozwala Twojej firmie skoncentrować się na osiąganiu strategicznych celów, podczas gdy my profesjonalnie zajmujemy się aspektami technologicznymi. Dzięki temu zyskujesz nie tylko dostęp do wysokiej jakości usług informatycznych, ale również oszczędzasz czas i zasoby, które mogą być skierowane na rozwój Twojego biznesu.

Opieka nad sprzętem

- Przeglądy sprzętu
- Modernizacje
- Centralne zarządzanie sprzętem
- Aktualizacje oprogramowania
- Doradztwo w zakresie ulepszeń
- Sprzedaż i konfiguracja

Opieka nad siecią

- Projektowanie sieci
- Administracja sieciami
- Serwery VPN
- Urządzenia sieciowe
- Dbałość o bezpieczeństwo
- Sprzedaż i konfiguracja osprzętu siecowego

Internet

- Strony internetowe
- Hosting www
- Serwer e-mail

Administracja systemami

- Zarządzanie serwerami danych
- Bazy danych
- Kopie bezpieczeństwa
- Instalacja i aktualizacja oprogramowania
- Licencje oprogramowania