Firma XDEFT  oferuje wiele ciekawych rozwiązań dla systemu enova365

15 lat enova365

15-lecie enovaW listopadzie 2002 roku na rynku pojawił się system enova - pierwsze rozwiązanie ERP produkowane przez krakowską firmę Soneta. Powstała jubileuszowa animacja, prezentująca najważniejsze fakty o enova365.

Spółka powstała w 2002 roku powołana przez Roberta Czułę, Marcina Spiechowicza i Marcina Wojasa. Przedsiębiorstw szybko znalazło się w gronie głównych graczy na rynku ERP zdobywając uznanie tysięcy Użytkowników.

Początkowo system enova, oferował funkcje związane głównie z obsługą kadrowo-płacową. To jednak dynamicznie się zmieniało. Pierwszy rok to czas intensywnego rozwoju produktu, oraz pierwsze realne wdrożenia u klientów. Na liście pierwszych użytkowników systemu pojawiają się biura rachunkowe, ale także ministerstwo, znany polski wydawca, czy krakowskie przedszkole.

Najważniejsze dla nas było skonstruowanie systemu, który spełniając najwyższe normy branżowe tj. bezpieczeństwo biznesowe, stabilność, zgodność z przepisami oraz szybką reakcję na zmiany w przepisach, jednocześnie będzie zawierał w sobie potencjał rozwojowy i ułatwiał codzienną pracę przedsiębiorcom – wyjaśnia główne założenia enova365 Robert Czuła – Prezes Zarządu Soneta sp. z o.o.

Kolejne lata to kolejni klienci oraz dalszy rozwój systemu. W 2005 roku z systemu enova korzystało już 1000 firm i urzędów w Polsce. Znaczna ekspansja miała miejsce w 2007 r. kiedy to Soneta zanotowała ponad 50% dynamikę sprzedaży w stosunku do roku wcześniejszego i zdecydowała się na niemal dwukrotny wzrost zatrudnienia. Od tego czasu firma notuje stały wzrost obrotów rzędu ponad 20%.

W ciągu kilku lat, system rozwinął się do kompletnego narzędzia ERP, które wspiera pracę firm w zakresie kadr, księgowości, magazynów, sprzedaży czy business intelligence. Dziś enova365 oferuje ponad 50 modułów, które odpowiadają na najważniejsze potrzeby klientów.

Aktualnie z rozwiązań firmy Soneta, korzysta prawie 12 tysięcy przedsiębiorców w Polsce. W podziękowaniu za wieloletnią współpracę, firma rozesłała dziś 150 upominków do swoich pierwszych klientów w raz z podziękowaniami z owocną współprace i długoletnie zaufanie.

W celu lepszej realizacji oczekiwań swoich klientów, latem tego roku, Soneta zrealizowała badanie satysfakcji klientów enova365, przeprowadzone na grupie ponad 400 użytkowników systemu. Jak wynika z badania aż 88% klientów poleciłoby enova365 innym firmom, 84% klientów ceni system za jego intuicyjność a 87% klientów jest zadowolonych z funkcjonalności enova365.

Bardzo wysoki wskaźnik lojalności użytkowników enova365 jest ściśle związany ze stałym rozwojem oferty i oprogramowania. Aktualność technologiczna oraz zgodność ze stale zmieniającymi się przepisami prawa to wyróżnik i jednocześnie recepta na utrzymanie stałych klientów na dynamicznym rynku oprogramowania dla biznesu.

Zapraszamy do obejrzenia animacji

Zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania ERP od 2001 roku. Nasz wybór na system ERP enova padł po długich poszukiwaniach i próbach współpracy z wieloma innymi rozwiązaniami. System ERP enova oraz jego najnowsza odsłona do pracy w chmurze: enova365, jest obecnie używany przez ponad 7000 firm. Wdrażamy go od 2004 roku zdobywając kolejnych zadowolonych klientów. Byliśmy jedną z pierwszych firm, która zaczęła tworzyć własne dodatki do enova. Dzisiaj mamy pokaźny zbiór autorskich rozwiązań dedykowanych i współpracujemy z Partnerami sieci enova w całej Polsce dostarczając nasze rozwiązania i pomagając rozwiązywać nietypowe problemy.

aktualności

centrum pomocy technicznej

 
 

Pobierz TeamViewer w celu połączenia się z nami i uzyskania zdalnej pomocy.

 
 

Skorzystaj z formularza i wyślij do nas wiadomość.

 
 

tel: +48 33 812 32 30
fax: +48 33 816 47 66

Youtube

Facebook